20 stycznia 2020 07:15 | Aktualności

Wyniki konkursów z okazji Okazji 100 Rocznicy Przyłączenia Torunia do Wolnej Polski

Miło nam poinformować o wynikach konkursów przygotowanych dla uczniów naszej szkoły z okazji 100. Rocznicy powrotu Torunia do Wolnej Polski.

W konkursie fotograficznym  „Moje selfie z Józefem Hallerem” Jury przyznało następujące nagrody:

I miejsce – Julia Grzywa z klasy 8a

II miejsce – Marcel Prochera z klasy 7a

III miejsce – Martyna Majewska z klasy 8b i Jakub Cichoracki z klasy 5c

Wyróżnienia w tym konkursie otrzymali: Kinga Majewska z klasy 2b, Ignacy Sokulski z klasy 3b Nikodem Skonieczny z klasy 5a i Olivier Dobrowolski z klasy 3a.

W drugim konkursie „ Dziś pytanie – dziś odpowiedź – historia Torunia w kodach QR” wzięło udział 57 uczestników, wśród których tylko trzech wykazało się niezwykłą wytrwałością i bezbłędnie odpowiedziało na wszystkie pytania.

Są to: Nikodem Skonieczny z klasy 5a, Maciej Lipiński z klasy 6a i Marcel Prochera z klasy 7a.

Przyznano również  nagrodę zbiorową uczniom  klasy 7b za najliczniejszy udział uczniów jednego zespołu w obu konkursach.

Serdecznie Gratulujemy!

organizator Magdalena Kamińka