15 czerwca 2018 18:58

Dzień Mamy i Taty

15 czerwca br. O godz. 16.30, w świetlicy szkolnej odbyło się uroczyste spotkanie z okazji świąt, które są dla nas ważne, i które co roku staramy się uświetnić występem. Tym razem to Dzień Mamy i Taty pozwolił nam wszystkim się spotkać.

Szanownych Gości przywitały panie Adriana Jabłonowska-Kocur koordynator - wychowawca świetlicy i pani Hanna Szymczak wychowawca i opiekun Koła teatralnego, która wraz ze swymi podopiecznymi przygotowała Rymowany Montaż życzeń. Mali aktorzy mówili, zabawne w treści, wierszyki o mamie i tacie a potem składali im rymowane życzenia. Podczas słodkiego poczęstunku dzieci wręczyły swoim rodzicom upominki, były to własnoręcznie wykonane zakładki.

Nagrodą dla występujących były oklaski i rozpromienione twarze gości, którzy na zakończenie wraz z nami chętnie pozowali do pamiątkowych zdjęć.

Dzień Mamy i Taty